Malá Balanční čočka

Naši psi doporučují
WAS 1957 3

Tato čočka je báječným nástrojem pro pokročilé psy a cviky posilování s vlastní vahou psa. Přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení svalů svalového korzetu těla i končetin.

360 Kč
Skladem
Náročnost cvičení je možné velice pružně měnit podle míry nafouknutí čočky. Pro štěňátka, začátečníky nebo starší psy je možné využít benefity masážních bodlinek na zcela vyfouklé čočce, ty aktivují nervová zakončení na tlapkách, což z balanční čočky dělá skvělým nástroj pro práci se zápěstím i hlezenním kloubem stejně jako pro práci s jemnými klouby prstů. Postupným tréninkem je pak možné čočku pozvolna dofukovat až je vypouklá z obou dvou stran a tvoří rotační mikropohyby, které vedou k rovnoměrnému rozložení váhy mezi pravou a levou končetinou a zpevňují svaly středu těla.
 
Čočku je možné používat samostatně, v páru nebo v kombinaci s velkou čočkou.
 
Bezpečnost: pro štěňátka a pro psy před dosažením fyzické dospělosti je třeba čočku používat buď zcela vyfouklou nebo mírně nafouklou tak, aby strana čočky dotýkající země nebyla vypouklá a protilehlá strana jen mírně. Nafouknutá čočka není vhodná pro začátečníky.
 
 
Průměr čočky je 35 cm. Barva modrá.
Kategorie: Balanční pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg