Geloren pro psy

Akce Naši psi doporučují
kloubni vyziva pro psy geloren dog

Geloren pro psy je výrobek od české značky Aktivní zvíře. Jedná se o kloubní výživu určenou pro kompletní ochranu a regeneraci kloubů. Obsahuje 5 nejúčinnějších látek v maximální koncentraci.

559 Kč
Prodej ukončen

Vysoká atraktivita Gelorenu u psů je zaručena příchutí uzené šunky, po které se mohou psi užrat. Na rozdíl od klasických prášků nebo tablet můžete Geloren dávat i jako odměnu, jeho dávkování si tedy užijete vy i váš pes. Geloren má přírodní složení a neobsahuje pro psy škodlivý cukr jako běžné sirupy na klouby. Můžete ho tedy užívat po neomezenou dobu bez jakýchkoliv nežádoucích účinků.

Obsah účinných látek v jedné žvýkací tabletě:

31 mg kyseliny hyaluronové (Nutrihyl®)
62 mg glukosaminu
250 mg chondroitin sulfátu
350 mg hydrolyzovaného kolagenu
1 400 mg želatiny

Balení obsahuje 90 žvýkacích kostek a vystačí na měsíční kúru pro středně velkého psa. Doporučená doba užívání jsou 2 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně, přípravek lze užívat celoročně.

Denní dávka Gelorenu dog:

1 ks pro mini plemena (do 10 kg) 
2 ks pro malé plemena (10-20 kg)
3 ks pro střední plemena (20-30 kg)
4 ks pro velká plemena (30-40 kg) 
5 ks pro obří plemena (nad 40 kg)

Kloubní problémy psů se často podceňují a neřeší se. Pro efektivní léčbu je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas, základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.

Geloren je vhodný pro:

- psy s predispozicí ke kloubním problémům
- sportující, služební a nadměrně namáhané psy
- psy s kloubními problémy
- velká a rychle rostoucí plemena
- psy po operaci a při rekonvalescenci
- staré a obézní psy

Účinnost přípravku Geloren dog byla ověřena ve dvou nezávislých studiích veterinárními lékaři. První studie probíhala na 19, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení u 87% psů. Ze studií dále vyplynulo, že Geloren má velmi rychlý nástup účinku - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.

Výrobce: Contipro a.s., Dolní Dobrouč 401, 561 02, Česká republika

Jméno značky: Contipro a.s.
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.6 kg