Ortoto masážní podložka - Tráva

Novinka Dogfitness.cz doporučuje
Grass dark green

Podložka, se kterou vytvoříte senzoricky zajímavý povrch kdekoliv. Skvělá pomůcka pro bezpečnou smyslovou stimulaci pro psy bez rozdílu věku a pokročilosti - od malých štěňátek, přes zkušené dogfitnessáky až po psí seniory.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu

Praktičnost

Masážní podložky ORTOTO lze snadno propojovat na principu puzzle a navíc jsou po obvodu opatřeny zesíleným lemováním, které umožňuje pevné spojení složené senzorické plochy, aniž by se při používání rozpadala.

Jednoduchá údržba

Podložky ORTOTO jsou voděodolné, takže se snadno čistí a udržují. Jednoduše setřete nečistoty mokrým hadrem nebo je opláchnete vodou a jemným čistících prostředkem. Nesušte na přímém slunci nebo na topných zařízeních.

Bezpečnost

Podložky ORTOTO byly vyvinuty a testovány pod dohledem předních lékařů - ortopedů a specialistů na pohybový aparát. Nakonec byly schváleny mnoha rodinami a majiteli domácích mazlíčků.

Kvalita

Různé textury a tvrdost podložek ORTOTO umožňují vytvořit nespočet kombinací pro dosažení různých efektů stimulace. Podložky mají na spodní straně mřížku, která zajišťuje odolnost, objem, výšku a dodatečné tepelně izolační vlastnosti. Na kvalitě a materiálu se tady nešetřilo.

Použitelnost

Struktura materiálů podložek ORTOTO (Non-Phthalate Medical grade PVC) zajišťuje zachování tvaru - nedochází k deformacím. Díky svému obsahu podložka nedovoluje pronikání prachových částic, při zachování úžasného vnějšího vzhledu.

Unikátnost

Logo ''ORTOTO'' na přední straně každé podložky potvrzuje originalitu produktu.

 

Rozměry: 30 x 30 cm

Materiál: BPA & Phthalate Free (Tested and certified material)

Podložky od výrobce Ortoto nejsou kompatibilní s podložkami od výrobce OrtoNature a Ortodon.

Jméno značky: Ortoto
Kategorie: Ortoto