Máte výcvikové centrum? Jste trenér na cvičáku? Napište nám zprávu a vymyslíme pro vás individuální řešení.

Entero ZOO detoxikační gel

Novinka Naši psi doporučují
Entero ZOO detoxikační gel

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

249 Kč
Skladem

Entero ZOO detoxikační gel je střevní adsorbent obsahující organický křemík a čistou vodu. Je to unikátní sloučenina, která na sebe dokáže vázat nejen škodlivé látky, ale i alergeny a patogeny, které následně odvede stolicí z těla zvířete ven. Tím může během poměrně krátké doby pomoci vyřešit zdravotní potíže v případě průjmu různého původu, problém s trávením a střevní potíže.

  • zmírňuje průběh otrav, průjmů a alergií
  • snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky
  • zlepšuje kondici a odolnost zvířete
  • urychluje hojení poranění

Užívání gelu EnteroZOO je velmi snadné. Jelikož nemá chuť ani zápach, lze jej dle potřeby bez obav aplikovat přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, na pamlsek nebo aplikovat ve formě vodného roztoku. Všechna zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů. Doporučené dávkování se liší v závislosti na druhu zvířete a jeho váze a jeho podrobnější rozpis naleznete v příbalovém letáku.

 

Velikost balení: 100 g

Příbalový letáček ke stažení ZDE.

Jméno značky: EnteroZOO
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg