Alaptid hojivá mast

Urychlovač procesů hojení. To je jasná a přesná definice téhle zázračné mastičky, která by neměla chybět v žádné psí domácnosti. Její schopnosti a vlastnosti se dají využít při celé škále zdravotních neduhů vašeho rošťáka, od rozřízlého polštářku až po tržné ranky. Texíček doporučuje!

269 Kč
Skladem

Složení

Alaptidum - 1g

Masťový základ: Polysorbatum 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, Methylparabenum, Propylparabenum, Aqua pro iniectione.

Charakteristika

Alaptid (spirocyklický synteticky připravený dipeptid) stimuluje růst granulační tkáně, urychluje epitelizační proces a průběh hojení ran.

Užití

Kosmetický veterinární přípravek, který lze použít u všech teplokrevných nepotravinových zvířat k ošetření kožních a slizničních drobných poranění, popálenin, odřenin, omrzlin, proleženin, poleptání tlapek psů solí v zimním období apod.

Způsob užití

Zevně na pokožku. Na určené místo pokožky nanést mast ve vrstvě 2–3 mm, případně lehce převázat obinadlem a za občasné kontroly ponechat na místě po dobu potřebnou k podpoře vyhojení rány. V případech, kdy nelze přiložit obinadlo se mast aplikuje 2x denně, ev. dle potřeby. Doba aplikace se řídí rozsahem poškozeného místa a stavem regenerace. Obvyklá délka potírání se pohybuje v rozmezí 3–10 dnů, u chronických zanedbaných případů i déle.

Uchovávání

Při teplotě 10 až 25 °C.

Doba použitelnosti

3 roky od data výroby. Po 1. otevření spotřebujte do 28 dnů

Velikost balení

20 g

Jméno značky: Bioveta
Kategorie: Psí lékárnička
Hmotnost: 0.05 kg