Blue-9 Propel Air Platform

Propel Air Platform je vyrobena z pevnějšího materiálu, který překvapí svou lehkostí a skvělým gripem a přilnavostí pro psí tlapku. Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a ve spojení s rovným povrchem pomáhají správnému nastavení končetin.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 890 Kč
Objednáno Objednáno Zvolte variantu

Jedna strana Propel Air Platform je pokryta jemnými bodlinkami, druhá šikmými linkami. Obojí tvoří senzoricky zajímavý povrch, který pomáhá stimulovat receptory na tlapkách a vybudovat tak pevnou pozici od základu klenby psích prstů. Skvělým pomocníkem je i středová linie, která vizuálně odhalí asymetrický stoj či rozložení váhy a napoví vám, kdy je potřeba rovnat tlapku psa do neutrálního nastavení.

Tato balanční pomůcka je při neutrálním nafouknutí vysoce stabilní a tvoří dokonale rovný povrch. Při podhuštění díky svým pevným okrajům vytvoří mírně vpouklý povrch, jako jediná balanční pomůcka, která se nám zatím v Dogfitness.cz dostala pod ruku, což oceňujeme a vítáme zejména pro pejsky, kteří mají valgickou postojovou vadu na hrudních či pánevních končentinách (vnější rotaci hrudních končetin nebo kravský postoj pánevních končetin). V momentě, kdy u těchto pejsků chceme zařadit kompenzační cvičení a dostat více váhy na vnější prsty je Propel Air Platform jasnou volbou. V momentě, kdy balanční plochu nafoukneme více, vypoukne se a stane se více nestabilní, ale stále si drží rovnou plochu balance, což je…wow! Úžasné! Je to to pravé pro pejsky s výše popsanou postojovou vadou.

Skvělá je také možnost využití více těchto pomůcek najednou. Jednotlivé kusy lze volně spojovat a to jak na délku, tak na šířku. Je volně kombinovatelná a velikostně zcela kompatibilní se stolem Klimb. Kombinace jsou pak velice pestré. Je možné použít dvě pod stůl a vytvořit nestabilní rovnou plochu, jednu pod a vytvořit nestabilní šikmou plochu. Dvě či jednu na stůl rovný i postavený do šikmé plochy. Nic nepřečuhuje a funguje to parádně.

V Dogfitness.cz  Propel Air Platform doporučujeme jako parádní balanční plochu či target pro úplné začátečníky, kteří jsou na sebe opatrnější a nestabilní povrchy jsou pro ně velká výzva. Pro štěňátka, jako první balanční target. Díky své stabilitě neváháme doporučit ji i chovatelům, kteří chtějí vytvářet podnětné prostředí ve svých výbězích pro štěňátka. Pro starší pejsky a obzvláště pro psy s valgickou postojovou vadou - pro ty je tato podložka přesně to, co nám na trhu s balančními pomůckami chybělo.

Správně zvolená velikost a typ balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Pokud váháte, nebojte se na nás obrátit.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Rozměry: cca 58 x 28 x 10 cm (výška je závislá na míře nafouknutí)
Balení neobsahuje ruční pumpičku.

Jméno značky: Blue-9
Kategorie: Blue-9
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení