Blue-9 Propel Air Platform

Propel Air Platform je vyrobena z pevnějšího materiálu, který překvapí svou lehkostí a skvělým gripem a přilnavostí pro psí tlapku. Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a ve spojení s rovným povrchem pomáhají správnému nastavení končetin.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 890 Kč
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu

Jedna strana Propel Air Platform je pokryta jemnými bodlinkami, druhá šikmými linkami. Obojí tvoří senzoricky zajímavý povrch, který pomáhá stimulovat receptory na tlapkách a vybudovat tak pevnou pozici od základu klenby psích prstů. Skvělým pomocníkem je i středová linie, která vizuálně odhalí asymetrický stoj či rozložení váhy a napoví vám, kdy je potřeba rovnat tlapku psa do neutrálního nastavení.

Tato balanční pomůcka je při neutrálním nafouknutí vysoce stabilní a tvoří dokonale rovný povrch. Při podhuštění díky svým pevným okrajům vytvoří mírně vpouklý povrch, jako jediná balanční pomůcka, která se nám zatím v Dogfitness.cz dostala pod ruku, což oceňujeme a vítáme zejména pro pejsky, kteří mají valgickou postojovou vadu na hrudních či pánevních končentinách (vnější rotaci hrudních končetin nebo kravský postoj pánevních končetin). V momentě, kdy u těchto pejsků chceme zařadit kompenzační cvičení a dostat více váhy na vnější prsty je Propel Air Platform jasnou volbou. V momentě, kdy balanční plochu nafoukneme více, vypoukne se a stane se více nestabilní, ale stále si drží rovnou plochu balance, což je…wow! Úžasné! Je to to pravé pro pejsky s výše popsanou postojovou vadou.

Skvělá je také možnost využití více těchto pomůcek najednou. Jednotlivé kusy lze volně spojovat a to jak na délku, tak na šířku. Je volně kombinovatelná a velikostně zcela kompatibilní se stolem Klimb. Kombinace jsou pak velice pestré. Je možné použít dvě pod stůl a vytvořit nestabilní rovnou plochu, jednu pod a vytvořit nestabilní šikmou plochu. Dvě či jednu na stůl rovný i postavený do šikmé plochy. Nic nepřečuhuje a funguje to parádně.

V Dogfitness.cz  Propel Air Platform doporučujeme jako parádní balanční plochu či target pro úplné začátečníky, kteří jsou na sebe opatrnější a nestabilní povrchy jsou pro ně velká výzva. Pro štěňátka, jako první balanční target. Díky své stabilitě neváháme doporučit ji i chovatelům, kteří chtějí vytvářet podnětné prostředí ve svých výbězích pro štěňátka. Pro starší pejsky a obzvláště pro psy s valgickou postojovou vadou - pro ty je tato podložka přesně to, co nám na trhu s balančními pomůckami chybělo.

Správně zvolená velikost a typ balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Pokud váháte, nebojte se na nás obrátit.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Rozměry: cca 58 x 28 x 10 cm (výška je závislá na míře nafouknutí)
Balení neobsahuje ruční pumpičku.

Jméno značky: Blue-9
Kategorie: Blue-9
Záruka: 2 roky