FitPAWS Mini Bones

Dogfitness.cz doporučuje
WAS 1832

Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a ve spojení s rovným povrchem pomáhají správnému nastavení končetin.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 990 Kč
Momentálně nedostupné Skladem Do týdne Zvolte variantu

Fitpaws Mini Bones jsou dvě malé balanční pomůcky ve tvaru kosti. Rovný povrch a masážní bodlinky pomáhají správnému nastavení končetin v pevnosti od prstů po rameno/kyčel, podporují klenbu prstů, na předních tlapkách posilují zápěstí, které pomáhá správnému nastavení loketního kloubu a výš. Na zadních tlapkách podporují hlezno ve správném nastavení ke kolennímu kloubu a výš.

Kombinace těchto dvou malých kostí s kostí větší (Giant nebo Standard) vytvoří prostor pro složitější sestavy cviků (viz semináře Dogfitness II a Dogfitness III).

V Dogftness.cz oceňujeme rovnou balanční plochu obzvláště u psů s valgózní postojovou vadou v zápěstí či kotníku (tlapky vytáčené vně střední osu těla), kdy nám v tréninku částečně nebo zcela nahradí balanční čočky, které vadu díky vypouklému tvaru nepřímo podporují.

Díky své velikosti jsou tyto kosti skvělou bránou do světa balančních cviků pro všechny štěňátka a malé psy.

Správně zvolená velikost balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Pokud váháte jakou velikost pro svého psa vybrat, nebojte se na nás obrátit.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Balení obsahuje dvě kosti a pumpičku.
Rozměry: 
cca 29 x 17 x 7 cm

Jméno značky: FitPaws
Kategorie: FitPAWS
Záruka: 2 roky