Provoz e-shopu není nijak omezen. Doprava na adresu (DPD) je za sníženou cenu. Pokud objednáváte na pobočku Zásilkovny, doporučujeme ověřit si otevírací dobu výdejního místa.

Fitpaws Giant Bone

Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a ve spojení s rovným povrchem pomáhají správnému nastavení končetin.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 590 Kč
Objednáno Skladem Zvolte variantu

Fitpaws Giant Bone je univerzální balanční pomůcka. Hodit se může především štěňatům a starým psům, protože díky je mnohem nižší než balanční míč a zamezí se tak případnému zranění při pádu. Středně velkým plemenům psů umožní přirozený postoj končetin a neutrální nastavení páteře, ze kterého můžete vyjít do složitějších cviků ošetřujících páteř. Rovný povrch a masážní bodlinky pomáhají správnému nastavení končetin v pevnosti od prstů po rameno/kyčel, podporují klenbu prstů, na předních tlapkách posilují zápěstí, které pomáhá správnému nastavení loketního kloubu a výš. Na zadních tlapkách podporují hlezno ve správném nastavení ke kolennímu kloubu a výš.

Kombinace dvou kostí vytvoří prostor pro složitější sestavy v rámci ošetření ramene, kyčle i vnitřního stabilizačního systému v kompresi i natažení páteře (viz seminář Dogfitness III.) nebo poslouží molosům a velkým plemenům psů místo míče, pokud si to situace žádá.

 

Správně zvolená velikost a typ balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Pokud váháte, nebojte se na nás obrátit.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Rozměry: cca 89 x 40 x 15 cm 
Balení obsahuje ruční pumpičku.

Jméno značky: FitPaws
Kategorie: Balanční pomůcky
Záruka: 2 roky