FitPAWS Giant Bone

Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a ve spojení s rovným povrchem pomáhají správnému nastavení končetin.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 190 Kč
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Fitpaws Giant Bone je univerzální balanční pomůcka. Hodit se může především štěňatům a starým psům, protože je mnohem nižší než balanční míč a zamezí se tak případnému zranění při pádu nebo nekontrolovanému sestoupení z pomůcky. Středně velkým plemenům psů umožní přirozený postoj končetin a neutrální nastavení páteře, ze kterého můžete vyjít do složitějších cviků ošetřujících páteř. Rovný povrch a masážní bodlinky pomáhají správnému nastavení končetin v pevnosti od prstů po rameno/kyčel, podporují klenbu prstů, na předních tlapkách posilují zápěstí, které pomáhá správnému nastavení loketního kloubu a výš. Na zadních tlapkách podporují hlezno ve správném nastavení ke kolennímu kloubu a výš.

Kombinace dvou kostí vytvoří prostor pro složitější sestavy v rámci ošetření ramene, kyčle i vnitřního stabilizačního systému v kompresi i natažení páteře (viz seminář Dogfitness III.) nebo poslouží molosům a velkým plemenům psů místo míče, pokud si to situace žádá.

 

Správně zvolená velikost a typ balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Pokud váháte, nebojte se na nás obrátit.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Rozměry: cca 89 x 40 x 15 cm 
Balení neobsahuje ruční pumpičku.

Jméno značky: FitPaws
Kategorie: FitPAWS
Záruka: 2 roky