Ortoto masážní podložka - Kužely

Novinka Dogfitness.cz doporučuje
spikes navy blue

Podložka, se kterou vytvoříte senzoricky zajímavý povrch kdekoliv. Skvělá pomůcka pro bezpečnou smyslovou stimulaci pro psy bez rozdílu věku a pokročilosti - od malých štěňátek, přes zkušené dogfitnessáky až po psí seniory.

Barva
Typ povrchu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu

Praktičnost

Masážní podložky ORTOTO lze snadno propojovat na principu puzzle a navíc jsou po obvodu opatřeny zesíleným lemováním, které umožňuje pevné spojení složené senzorické plochy, aniž by se při používání rozpadala.

Jednoduchá údržba

Podložky ORTOTO jsou voděodolné, takže se snadno čistí a udržují. Jednoduše setřete nečistoty mokrým hadrem nebo je opláchnete vodou a jemným čistících prostředkem. Nesušte na přímém slunci nebo na topných zařízeních.

Bezpečnost

Podložky ORTOTO byly vyvinuty a testovány pod dohledem předních lékařů - ortopedů a specialistů na pohybový aparát. Nakonec byly schváleny mnoha rodinami a majiteli domácích mazlíčků.

Kvalita

Různé textury a tvrdost podložek ORTOTO umožňují vytvořit nespočet kombinací pro dosažení různých efektů stimulace. Podložky mají na spodní straně mřížku, která zajišťuje odolnost, objem, výšku a dodatečné tepelně izolační vlastnosti. Na kvalitě a materiálu se tady nešetřilo.

Použitelnost

Struktura materiálů podložek ORTOTO (Non-Phthalate Medical grade PVC) zajišťuje zachování tvaru - nedochází k deformacím. Díky svému obsahu podložka nedovoluje pronikání prachových částic, při zachování úžasného vnějšího vzhledu.

Unikátnost

Logo ''ORTOTO'' na přední straně každé podložky potvrzuje originalitu produktu.

 

Rozměry: 30 x 30 cm

Materiál: BPA & Phthalate Free (Tested and certified material)

Podložky od výrobce Ortoto nejsou kompatibilní s podložkami od výrobce OrtoNature a Ortodon.

Jméno značky: Ortoto
Kategorie: Ortoto