Máte výcvikové centrum? Jste trenér na cvičáku? Napište nám zprávu a vymyslíme pro vás individuální řešení.

Flexiness DonutDisc

Tvar pomůcky vám při cvičení poskytne rovnou plochu ale zároveň vyniká jedinečnou nestabilitou. Povrch se díky bodlinkám vyznačuje skvělým gripem pro psí tlapku. To vše dělá z DonutDiscu skvělého pomocníka při cvičení s pejsky s postojovou vadou, namáhanými prsty a zápěstím. 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 390 Kč
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu

V základní úrovni nafouknutí (ve kterém Vám donutdisc přijde) pes balancuje na rovné ploše. Bodlinky aktivují receptory na tlapkách, což ovlivňuje aktivitu klenby každého jednotlivého prstu. Po došlapu na střed dochází k průhybu balanční pomůcky podélně na osu polštářků tlapky, což aktivitu klenby ještě zvýší. Takto můžete pracovat na přenosem váhy z centrálního polštářku na polštářky jednotlivých prstů až do “stoje na špičkách”.

To vše z DonutDiscu tvoří skvělého pomocníka pro psy s namáhanou klenbou prstů a zápěstím (psi, co hodně skáčou), pejsky s hypermobilitou, po úrazech zápěstí, po úrazech prstů, s postojovou vadou hrudní či pánevní končetiny.

Při dofouknutí je efekt rovné plochy došlapu zachován (což je skvělé pro psy s postojovou vadou, protože lépe udrží osu končetiny), ale zvýší se tím náročnost cvičení. Nestabilita balance probíhá ve všech 4 směrech náročněji než u klasické čočky.

Rozměry: 40 × 40 × 10 cm

Jméno značky: Flexiness
Kategorie: Flexiness
Záruka: 2 roky