Flexiness PawStackers

Targety pro hry s tlapkami se senzoricky pestrým povrchem. Skvělí pomocníci pro cvičení s páteří, kdy chcete jasně definovat pozici končetin i pro posilování s vlastní vahou těla psa v pokročilých programech. Zkrátka balanční pomůcka, kterou využijete od začátků své dogfitness kariéry až po velice pokročilá cvičení.

1 390 Kč
Skladem

U nás v Dogfitness.cz považujeme prsa za základní a nesmírně univerzální balanční pomůcku (podobně jako míč Physio Roll nebo FitPaws Peanut Trax). Mimo systematického balanční cvičení se hodí jako targety pro hry, které vedou k uvědomění si předních a zadních tlapek. Umět vědomě dát přední i zadní tlapku popředu, dozadu, vpravo, vlevo do výšky i na zem, pak to všechno spojit a využít tak, že každá tlapka stojí na jednom prsu. To vše jsou skvělé hry vhodné pro psy jakéhokoliv věku a pokročilosti (pokud máte malého pejska, nebo začínáte cvičit se štěňátkem, mohla by se vám hodit menší verze této pomůcky Toy PawStackers).

Když toto vše pes zná, můžete PawStackers zapojit do mírně pokročilých až pokročilých sestav posilování s vlastní vahou těla psa. Jejich pomocí modelujete doskok i odraz s aktivní klenbou, o kterou se postará senzoricky pestrý povrch. Když na prsa umístíte tlapku správně, je skvělou plochou pro psy s postojovou vadou, pejsky s tlapkami namáhanými skoky, pro kompenzace potíží se zápěstím i hlezny. Při práci s páteří, pomáhají definovat pozici končetin. Více o konkrétních programech a práci s balančními pomůckami se můžete dozvědět na seminářích Dogfitness II.

 
Rozměry: 16 x 8 cm
 
Balení obsahuje 4 ks podložek v praktickém (cute) pytlíku.
Jméno značky: Flexiness
Kategorie: Flexiness
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg