Fitpaws Peanut Trax

Tip
WAS 1787

Spojením dvou míčů dohromady vznikla stabilní balanční pomůcka, která díky masážním bodlinkám posouvá cvičení na buráku zase o level výš.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 690 Kč 1 990 Kč 2 390 Kč od 1 690 Kč
Skladem Objednáno Objednáno Zvolte variantu

Tento typ míče je obzvláště vhodný pro cvičení zaměřená na svaly středu těla, korekci postojových vad, pooperační rekonvalescenční cvičení, cílené nasvalení problémových partií psů trpících na dysplazii kyčelního či loketního kloubu, tréninkové plány zajišťující rovnoměrné nasvalení psích sportovců atd.

Díky jedinečnému tvaru míče je pak pes schopný zaujmout přirozený postoj aniž aby se hrbil nebo měl končetiny v nepřirozeném postavení. Materiál má skvělý grip díky kterému jsou psi schopni i při hlubokých úklonech nebo rotacích stát pevně a držet tlapky ve správné pozici.

Masážní bodlinky aktivují nervová zakončení na tlapkách a z naší zkušenosti můžeme říct, že psi s postojovou vadou hlezenních či zápěstních kloubů (kravský postoj, přední tlapky vybočené vně a volné lokty) na míči lépe korigují vadu.

  • připravíte psa na výkon
  • snížíte riziko zranění
  • a cvičení je přece fajn

Správně zvolená velikost balanční pomůcky je pro zdravé cvičení klíčová. Mrkněte na instruktážní video, kde se dozvíte mnohem více, než jen to, jak správně změřit psa pro výběr míče.

Jméno značky: FitPaws
Kategorie: Balanční pomůcky
Záruka: 2 roky