Flexiness Toy PawStackers

Targety pro hry s tlapkami se senzoricky pestrým povrchem. Skvělí pomocníci pro cvičení s páteří, kdy chcete jasně definovat pozici končetin i pro posilování s vlastní vahou těla psa v pokročilých programech. Zkrátka balanční pomůcka, kterou využijete od začátků své dogfitness kariéry až po velice pokročilá cvičení. Perfektní pro štěňátka a malé psy.

1 390 Kč
Momentálně nedostupné

U nás v Dogfitness.cz považujeme prsa za základní a nesmírně univerzální balanční pomůcku (podobně jako míč Physio Roll nebo FitPaws Peanut Trax). Mimo systematického balanční cvičení se hodí jako targety pro hry, které vedou k uvědomění si předních a zadních tlapek. Umět vědomě dát přední i zadní tlapku popředu, dozadu, vpravo, vlevo do výšky i na zem, pak to všechno spojit a využít tak, že každá tlapka stojí na jednom prsu. To vše jsou skvělé hry vhodné pro psy jakéhokoliv věku a pokročilosti.

Když toto vše pes zná, můžete Toy PawStackers zapojit do mírně pokročilých až pokročilých sestav posilování s vlastní vahou těla psa. Jejich pomocí modelujete doskok i odraz s aktivní klenbou, o kterou se postará senzoricky pestrý povrch. Když na prsa umístíte tlapku správně, je skvělou plochou pro psy s postojovou vadou, pejsky s tlapkami namáhanými skoky, pro kompenzace potíží se zápěstím i hlezny. Při práci s páteří, pomáhají definovat pozici končetin. Více o konkrétních programech a práci s balančními pomůckami se můžete dozvědět na seminářích Dogfitness II.

  • perfektní pro štěňátka a malé psy
  • obtížnost můžete regulovat pomocí ventilu
  • protiskluzový, ale pro psa příjemný, materiál
 
Rozměry: průměr 12 cm
 
Balení obsahuje 4 ks podložek v praktickém (cute) pytlíku.
Jméno značky: Flexiness
Kategorie: Flexiness
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg