BAY Rain Dog Coat Low set tail Regenerační pláštěnka pro psy
BAY Rain Dog Coat od Back on Track je lehký, voděodolný obleček pro psy s technologií Fusiontex, která šíří a recykluje teplo i FIR energii. Skvěle chrání před deštěm a větrem a nabízí se i ve variantě High set tail pro psy s ocasem neseným vzhůru.
Back on Track Bay Rain Dog Coat – Low set tail je moderní psí pláštěnka do deště a větru. Díky vodnímu sloupci 10 000 mm udrží psa v suchu i při vytrvalém dešti, přitom zůstává neobyčejně tenká, lehká a pružná. Podšívku není třeba – technologii Fusiontex výrobce aplikuje přímo na vnitřní stranu látky pomocí inovativního potisku. Ten umožňuje šíření a rozptyl tepla i recyklaci infračervené (FIR) energie vyzařované z těla psa. Díky tomu obleček nejen chrání před deštěm, ale také přispívá k tepelné pohodě a regeneraci svalů.
Střih pláštěnky obepíná hrudník i stehna, aniž by omezoval pohyb. Varianta Low set tail je navržena pro psy s nízko neseným ocasem – konstrukce vepředu i vzadu se překrývá a zároveň ponechává prostor pro pohyb ocasu a nohou. K dispozici je také varianta High set tail, určená pro psy, kteří nosí ocas vzhůru.
Praktické detaily zahrnují anatomicky tvarovaný límec s dvojitým stahováním, elastické popruhy pro upevnění zadních nohou a dva otvory - pro použití s obojkem i postrojem.
V čem je Bay Rain Dog Coat jedinečný
- Fusiontex technologie – rozptyluje teplo a recykluje FIR energii
- Voděodolnost 10 000 mm – spolehlivá ochrana proti dešti a větru
- Ultralehký a pružný materiál – vysoký komfort i při pohybu
- Reflexní vzor a detaily – vyšší bezpečnost za šera a tmy
- Anatomický střih – kryje hrudník, stehna i kořen ocasu
- Dvě varianty: Low set tail a High set tail – pro různé typy nesení ocasu
- Dva otvory pro vodítko – kompatibilní s obojkem i postrojem
Pro koho je Bay Rain Dog Coat vhodný
- Pro psy, kteří potřebují ochranu před deštěm, větrem a chladem
- Pro aktivní psy, kteří tráví hodně času venku i za nepřízně počasí
- Pro sportovní psy, kde je důležité pohodlí a volnost pohybu
- Pro majitele, kteří chtějí lehký a zároveň funkční plášť s terapeutickým efektem
Použitá technologie
Fusiontex je nejmodernější FIR technologie vyvinutá značkou Back on Track. Minerální složka je nanášena na textilii formou potisku, což umožňuje výrobu mimořádně tenkých, lehkých a pružných materiálů bez nutnosti vnitřní podšívky. Fusiontex zajišťuje vysokou tepelnou vodivost – teplo se rovnoměrně šíří a recykluje, zároveň se vrací zpět i přirozená FIR energie vyzařovaná tělem psa. Výsledkem je nejen ochrana proti dešti, ale také podpora krevního oběhu a svalové regenerace.
Péče a údržba
- Praní: v pračce na 40 °C, šetrný program
- Sušení: nechat volně uschnout, nesušit v sušičce
- Nepoužívat: bělidla, aviváž, chemické čištění ani žehlení
- Poznámka: účinek technologie Fusiontex je trvalý a nevypratelný
Pro více informací o produktech Back on Track si můžete přečíst článek u nás na blogu nebo kouknout na video.
Výběr velikosti
Pro výběr správné velikosti je základem délka zad psa (měřená od obojku po kořen ocasu, metr napněte vodorovně, nekopírujte jím tělo psa). Pokud naměříte hraniční velikost, doporučujeme zvolit spíše tu menší. Vždy je ale potřeba brát ohled i na celkovou stavbu těla psa. Je jasné, že mohutnější, nebo více nasrstěný pes, bude potřebovat dečku větší, než pes se stejnou délkou zad, ale mnohem menším hrudníkem. I z tohoto důvodu jsou na všech Back on Track dečkách umístěny stahovací gumičky.
Výměna velikosti zdarma
Protože víme, že není jednoduché vybrat správnou velikost přes internet, poštovné za výměnu oblečků Back on Track uhradíme za vás. Více si můžete přečíst zde.
Jméno značky: | Back on Track |
---|---|
Kategorie: | Back on Track |
Záruka: | 2 roky |
EAN: | Zvolte variantu |
Typ: | Pláštěnka, Regenerační obleček |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.