Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti klíšťatům a blechám s extraktem z margosy

Novinka
menforsan antiparazitni sprej pro psy proti blecham a klistatum s extraktem z margosy 250 ml

Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti klíšťatům a blechám s extraktem z margosy je ideálním prostředkem, který účinně působí proti parazitům

282 Kč
Skladem

Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti blechám a klíšťatům s extraktem z margosy je ideálním prostředkem, který účinně působí proti parazitům, (proti blechám, proti klíšťatům, proti roztočům a proti komárům). Nejlepšího léčebného účinku dosáhneme pravidelnou denní aplikací v trvání alespoň jednoho týdne. V případě, že už klíšťata či blechy vašeho pejska napadly, použijte sprej na jeho pelíšek. V období vyššího výskytu hmyzu, hlavně na jaře a v létě, je vhodné aplikovat sprej jako prevenci 2-3x týdně. Účinek začíná okamžitě po aplikaci.

Přípravek obsahuje olej a je tedy možné, že v nižších teplotách zatuhne v trubičce a rozprašovač nebude fungovat. V takovém případě stačí přípravek ohřát na pokojovou teplotu a vše bude fungovat jak má :-)

Produkty Menforsan lze libovolně kombinovat (tj můžete mít obojek, pipetu i antiparazitní sprej a pro vyšší účinnost používat vše dohromady).

Použití:
Apikujte jednou až dvakrát denně na strst zvířete ze vzdálenosti 20 cm.
Přípravek nepoužívejte na štěňata do 3 měsíců a kojící feny.

Složení:
margosa, geraniol a levandulový olej

Obsah:
250 ml

Určeno pro:
všechna psí plemena

Jméno značky: Menforsan
Kategorie: Menforsan
Hmotnost: 0.3 kg