Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti klíšťatům a blechám s extraktem z margosy

Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti klíšťatům a blechám s extraktem z margosy je ideálním prostředkem, který účinně působí proti parazitům

289 Kč
Momentálně nedostupné

Menforsan Antiparazitní sprej pro psy proti blechám a klíšťatům s extraktem z margosy je ideálním prostředkem, který účinně působí proti parazitům, (proti blechám, proti klíšťatům, proti roztočům a proti komárům). Nejlepšího léčebného účinku dosáhneme pravidelnou denní aplikací v trvání alespoň jednoho týdne. V případě, že už klíšťata či blechy vašeho pejska napadly, použijte sprej na jeho pelíšek. V období vyššího výskytu hmyzu, hlavně na jaře a v létě, je vhodné aplikovat sprej jako prevenci 2-3x týdně. Účinek začíná okamžitě po aplikaci.

Přípravek obsahuje olej a je tedy možné, že v nižších teplotách zatuhne v trubičce a rozprašovač nebude fungovat. V takovém případě stačí přípravek ohřát na pokojovou teplotu a vše bude fungovat jak má :-)

Antiaprazitní produkty Menforsan doporučujeme pro maximální účinek používat všechny tři. Mějte na paměti, že se jedná o přírodní produkt a účinnost nemusí být tak velká jako u produktů chemických. (obojek chrání primárně hlavu a krk, pipeta záda a horní část psa, antiparazitní sprej břicho a nohy).

Použití:
Apikujte vždy před procházkou/venčením na břicho a nohy, ze vzdálenosti 20 cm.
Přípravek nepoužívejte na štěňata do 3 měsíců a kojící feny.

Složení:
margosa, geraniol a levandulový olej

Obsah:
250 ml

Určeno pro:
všechna psí plemena

Jméno značky: Menforsan
Kategorie: Menforsan
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…