Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro psy

Menforsan antiparazitní pipety obsahují extrakt z margósy, čímž poskytují aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, hlavně blechám, klíšťatům, komárům a vším.

259 Kč
Skladem

Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro psy jsou dobrým řešením, jak těmto problémům předcházet. Díky výtažkům z margósy, geraniolu a levandulového oleje poskytují perfektní ochranu proti nejrůznějším roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu. Jsou stoprocentně přírodní, takže jejich použití je možné u březích fen, štěňat a psů s alergií na běžné insekticidy. Aplikují se lokálně a poskytují spolehlivou 30 denní ochranu.

K používání jsou vhodné po celý rok. Nejsou známé žádné kontraindikace či nežádoucí účinky.

Antiaprazitní produkty Menforsan doporučujeme pro maximální účinek používat všechny tři. Mějte na paměti, že se jedná o přírodní produkt a účinnost nemusí být tak velká jako u produktů chemických. (obojek chrání primárně hlavu a krk, pipeta záda a horní část psa, antiparazitní sprej břicho a nohy).

Použití:
Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen.

  1. Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra
  2. Držte pipetu vzhůru a odlomte horní část
  3. Aplikujte na krk
  4. Použijte pipetu přímo na kůži bez masáže a vyprázdněte obsah na jednom místě.

Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci léčby nesnižuje účinnost přípravku.

Dávkování:
Pro městské psy (bez ohledu na hmotnost) použijte 1 pipetu každý měsíc. Pro psy pohybující se více v přírodě použijte 1 pipetu každých 14 dní.

Pipeta je vyrobena ze tří přírodních látek, které ani ve větším množství zvířeti neublíží. Proto není nutné uvádět přesné dávkování vzhledem k velikosti plemene. Výrobce doporučuje použít jednu pipetu bez ohledu na hmotnost zvířete. Pouze u extra velkých plemen je doporučeno použít pipety dvě.

Složení:
geraniol, margósa a levandulový olej, voda a pomocné látky

Obsah:
2x 1,5 ml
jedna pipeta = jedna dávka

Jméno značky: Menforsan
Kategorie: Menforsan
Hmotnost: 0.1 kg