DOVOLENÁ: Na začátku července budeme odpočívat a nabírat síly, abychom se o Vás i nadále mohli starat šťastní a spokojení. Zásilky odešleme ještě v pondělí 4. července, pak ale až v úterý 12. července.

Flexiness TwinDisc

TwinDisc je dvojčočka s velmi pestrým využitím od štěňátek po seniory. Jednoduchý ventil umožňuje rychlou a snadnou práci s náročností cvičení. Tato pomůcka vám nabídne možnost cvičení jak na rovné stojné ploše, tak na šikmé ploše. Bodlinky pro senzorickou stimulaci jsou u balančních pomůcek v podstatě samozřejmostí.

1 890 Kč
Prodej ukončen

Dvojčočku můžete používat ve třech úrovních nafouknutí. Mírně a středně nafouknutá je vhodná i pro štěňátka a začátečníky jako senzoricky zajímavý balanční povrch. Dále pak pro targetovou práci, která vede k uvědoměním si předních a zadních končetin. Při nášlapu dochází k průhybu balanční pomůcky podélně na osu polštářků tlapky, což zvýší aktivitu klenby prstů.

Při cvičení v Dogfitness.cz považujeme za velkou výhodu i to, že balanční plocha je (v případě použítí "na délku" rovná, což je důležité pro psy s postojovou vadou).

Při maximálním nafouknutí je při nástupní ploše na délku nestabilní především v předozadním směru. Můžeme díky tomu pracovat s přenosem váhy i těžiště. Ve složitějších sestavách skvěle drží na povrchu. Pokud si to situace žádá, je možné TwinDisc použít při nástupní ploše na délku a středním nafouktí pro malá plemena psů jako velmi blízkou náhradu práce na míči tvaru buráku.

 
Rozměry: 55 x 32 x 6cm
Jméno značky: Flexiness
Kategorie: Flexiness
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení