Ortoto masážní podložka - Slunce

Podložka, se kterou vytvoříte senzoricky zajímavý povrch kdekoliv. Skvělá pomůcka pro bezpečnou smyslovou stimulaci pro psy bez rozdílu věku a pokročilosti - od malých štěňátek, přes zkušené dogfitnessáky až po psí seniory.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Jedná se o nebalační senzomotorickou podložku s povrchem ve tvaru kuželů, kterou výrobce nabízí ve dvou variantách tvrdosti. Mezi jednotlivými tvrdostmi je velký rozdíl v prostupnosti tkání.

Měkké kužely jsou trochu tvrdší než tráva. Pro psy nad 20 kg jsou mírně poddajné a jejich stimulace je dostatečná pro viditelnou aktivaci klenby jednotlivých prstů.

Tuhé kužely výrazně prostupují měkkými tkáněmi a jejich stimulace je velice silná (subjektivně srovnatelná s tuhými pyramidami).

Jako všechny masážní podložky ORTOTO lze snadno propojovat na principu puzzle. Skvěle sedí na stůl Klimb a to tak, že čtverec vytvořený ze 4 ORTOTO podložek dokonale pokryje jeho povrch. Zesílené lemy po obvodu zajišťují pevné spojení jednotlivých podložek tak, že je výsledná senzomotorická plocha velice kompaktní.

Různé textury a tvrdost podložek ORTOTO umožňují vytvořit nespočet kombinací pro dosažení různých efektů stimulace. Podložky mají na spodní straně mřížku, která zajišťuje odolnost, objem, výšku a dodatečné tepelně izolační vlastnosti. Na kvalitě a materiálu se tady nešetřilo. Podložky jsou vyrobeny z Non-Phthalate Medical grade PVC, který neobsahuje ftaláty ani BPA. Takže z jejich skvělých účinků může s klidem těžit celá rodina a děti jak dvounohé, tak čtyřnohé :o)

Logo ''ORTOTO'' na přední straně každé podložky potvrzuje originalitu produktu a je umístěno velice prakticky na okraji tak, že nezmenšuje senzomotorickou plochu (hurá!)

Čeho si též velice ceníme je, že podložky ORTOTO nejsou porézní a jsou voděodolné, takže se snadno čistí a udržují. Nečistoty lze setřít mokrým hadrem nebo je vyčistit jemným čistícím prostředkem a opláchnout pod proudem tekoucí vody. Jen je není vhodné sušit na přímém slunci nebo na topných zařízeních.

V Dogfitness.cz doporučujeme Slunce jako součást senzomotorických chodníčků. Kdy je naším záměrem stimulovat nervový systém pestrou paletou vjemů. Je možné jimi v kombinaci s dalšími povrchy (šišky, kameny, pyramidy, tráva) obohatit část výběhu pro štěňátka (obzvláště v případě odchovu v bytě či zimním období) či “vydláždit” část senzoricky plochého prostředí domácích podlah, což ocení nejen psí senioři.

Dále by bylo možné je použít jako pevné targety pro jednu končetinu pro pejsky, kteří mají vzdálenost mezi vnějšími hranami tlapek větší než 25 cm.

Rozměry: 30 x 30 cm

Materiál: BPA & Phthalate Free (Tested and certified material)

Podložky od výrobce Ortoto nejsou kompatibilní s podložkami od výrobce OrtoNature a Ortodon.

Jméno značky: Ortoto
Kategorie: Ortoto