Zboží zakoupené do 22. prosince můžete bezproblémů vrátit do 17. ledna 2022.

Dogfitnessky na cvíčo - Treska s mořskou řasou

Akce Naši psi doporučují
Dogfitnessky na cvíčo - Treska s mořskou řasou

Cvičíte se svým psem často a rádi? Dogfitnessky na cvíčo jsou přesně to, co potřebujete. Velmi malé, poloměkké pamlsky určené pro časté odměňování a intenzivní cvičení. Zapomeňte na hodiny lámání a přípravy pamlsků ideální velikosti, v tomhle uzavíratelném pytlíku najdete stovky odměn, které nejsou plné éček ani šméček, pejskům chutnají a uvařili jsme je pro vás v České republice.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
135 Kč 245 Kč od 135 Kč
Do týdne Do týdne Zvolte variantu

Velikost a tvar pamlsku: peletky s průměrem 6mm a délkou 4-8mm, malé balení obsahuje více než 700 jednotlivých pamlsků, velké balení více než 1500!

Pamlsky jsou vhodné pro psy ve věku 0-99 let (tzn i pro štěňátka!)

Složení: 
Vařené tresčí maso, výběrová lososová moučka, fermentovaná rybí moučka, drůbeží hydrolyzovaná játra (nenesou alergen), rybí vývar, vařená rýže, hovězí lojové škvarky, extrudované kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky, hnědá mořská řasa kelpa, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, sladkovodní řasa spirulina, lososový olej. 

Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 29 %, tuk 18 %, vláknina 3,2 %, popel 9,5%, škrob 14 %, vápník 3,1 %, fosfor 1,6 %, NaCl 0,6 %, jód 11,8 mg.

Energetická hodnota: 15,27  MJ / kg  =  3650 kcal.

Trvanlivost a skladování: Pamlsky vždy skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu. Nevystavujte je zbytečně přímému slunci, vysokým teplotám a vlhkosti. Doporučujeme spotřebovat ideálně do 3 měsíců od data nákupu. 

Vyrobeno v České republice.